المنت

المنت : این قطعه ” Heating element ” یکی از پرکاربردترین تجهیزات در صنایع می باشد که امروزه انواع مختلفی از آن تولید و در دستگاه ها و خطوط  تولید مختلف استفاده می گردد. گروه صنعتی ترموتک تولید کننده و عرضه کننده انواع تجهیزات گرمایشی و انواع المنت صنعتی مفتخر است که محصولات با کیفیت و تولید داخلی را به شما صنعت گران گرامی عرضه می کند. بر خی از آنها می توان به المنت های میله ای ؛ فلنج دار ، کمربندی ، شیشه ای ، المنت فشنگی ، سرامیکی ، میکاییو یا کویل هیتر و المنت فلنج دار و اشاره کرد که در بخش محصولات وب سایت می توانید با ویژگی های هر یک از آنها آشنا شوید.

المنت چیست

المنت چیست : در حقیقت این قطعه وظیفه تبدیل انرژی الکتریکی به انرژی گرمایی را دارد که در دستگاه های گرامایشی خانگی و صنعتی ، اکسترودر ها ( دستگاه های ساخت کابل ، شلنگ و لوله های پلاستیکی جهت ذوب پی وی سی ) و بسیاری از صنایع دیگر مورد استفاده قرار میگیرند.

طریقه ی ساختن المنت به صورتی است که یک رشته سیم که قابلیت مقاومت الکتریکی را داشته باشد
را به دور استوانه ای  نارسانا از جنس سرامیک و یا خاک نسوز می پیچند .
با این کار با گذشتن جریان برق از این سیم ، گرما تولید می شود .

بیشتر آنها از جنس نیکروم یا الوکروم ساخته می شوند که با توان های مختلفی وارد بازار فروش می شوند . زیرا نیکل و کرومیوم از مقاومت بالایی برخوردار هستند و بعلاوه در هنگام تولید گرما برای جلوگیری از سوختن ، شکستن و یا اکسید شدن بخش های داخلی آن  ؛لایه ای چسبنده از اکسید کروم ایجاد می کند . گرمایی با توان های مقاومتی متفاوتی در بازار وجود دارد که هر کدام کارکردی متفاوت دارند و این محصولات بسیار با کیفیت و مقاوم می باشند.

سفارش و خرید المنت

سفارش و خرید المنت : برای خرید یا سفارش و اطلاع از قیمت صنعتی ، کویل هیتر و
انواع سیم نسوز و تجهیزات جانبی می توانید با واحد فروش گروه صنعتی ترموتک تماس حاصل کرده
قیمت محصول مورد نظر را مقایسه کرده و سفارش خود را ثبت کنید.
ترموتک این افتخار را دارد که با تولید محصولات داخلی و با کیفیت نسبت به محصولات چینی بی کیفیت
و نامرغوب در خدمت شما تولید کنندگان و صنعت گران باشد.

المنت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.