کلید مینیاتوری چیست ؟

کلید مینیاتوری ابزاری برای محافظت وسایل های خانگی و صنعتی در برابر اتصال کوتاه و اضافهه بار و عبور جریان غیر مجاز می باشد. کلید مینیاتوری وظیفه اجرای عملکرد های دوگانه سوئی و فیوز را دارد و میتوانند مداری را به جهت ایمنی و یا دلایل مختلف دیگر باز کنند. این کار با تغییر دادن وضعیت اهرم ها به سمت خاموش و روشن انجام خواهد شد. کلید های مینیاتوری جایگزینی مناسب برای فیوز ها هستند که به آسانی از مدار اتوماتیک حفاظت میکنند .

نرخ بندی آمپر ها در کلید مینیاتوری

این نرخ بندی ها حداکثر میزان جریان قطع کننده مدار بدون گردش را نشان میدهد . برای کلید های مینیاتوری این مقدار حدود 2 تا 125 آمپر است . از این کلید ها برای مکان ها و فضاهای مسکونی ، قطع کننده های تک قطبی 20 ولتی استفاده میکنند.

 

ساختار کلید های مینیاتوری

هر مینیاتوری در برگیرنده یک نوار دو فلزی است که وقتی این نوار به دمای مشخص شده برسد خم شده و ارتباطات الکترونیکی را باز میکند وقتی این فرایند انجام شد قطع کننده مدار به صورت خودکار به وضعیت خاموش تغییر کرده و مدار شعبه را باز میکند.

اصول کاری کلید مینیاتوری

کلید های مینیاتوری قادر هستند تا بعد از توقف به صورت دستی به حالت اولیه برگشته و همانند فیوز ها  ، تطبیق دادن نرخ دهی آمپر آن ها با ظرفیت مداری که مسئولیت محافظت آن را برعهده دارد ، نکته ای ضروری می باشد.

کلید مینیاتوری

 

کلید های مینیاتوری دو قطبی و تک قطبی که در پیراموون صفحه کنترل های خانگی استفاده میشوند در مراکز بار نیز کاربرد دارند..

قیمت کلید مینیاتوری

برای خرید یا سفارش و اطلاع از قیمت انواع ترموکوپل و المنت های صنعتی می توانید با واحد فروش گروه صنعتی ترموتک تماس حاصل کرده و سفارش خود را ثبت کنید. ترموتک این افتخار را دارد که با تولید محصولات داخلی و با کیفیت نسبت به محصولات چینی بی کیفیت و نامرغوب در خدمت شما تولید کنندگان و صنعت گران باشد.

کلید مینیاتوری چیست ؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.