ساخت المنت

نوشته شده در

سفارش تولید و ساخت المنت صنعتی یکی از خدمات گروه ترموتک است که در این بخش به معرفی و چگونگی آن می پردازیم. گروه صنعتی ترموتک با 15 سال سابقه حرفه ای در ساخت و تولید انواع المنت های صنعتی و افتخار همکاری با صنایع و شرکت های متعدد مفتخر است که آمادگی خود را جهت تولید و المنت صنعتی و سایر تجهیزات گرمایشی اعلام کند. این مجموعه با بکارگیری نیروهای مجرب قادر به تولید انواع المنت های صنعتی بوده و سفارشات مشتریان را به تمام نقاط کشور ارسال خواهد کرد.

محصولات ترموتک با 3 سطح کیفی متفاوت تولید و ساخته می شوند و دارای 18 ما ضمانت تعویض می باشند!

سفارش تولید المنت

جهت سفارش انواع المنت های صنعتی ، المنت های میله ای ، المنت های سرامیکی ، المنت های تسمه ای و سفارش سایر تجهیزات گرمایشی نظیر کابل های حرارتی ، سیم نسوز ، ترموکوپل و … می توانید با مجموعه صنعتی ترموتک تماس حاصل کرده و سفارش خود را ثبت نمایید.

سفارش تولید انواع المنت

سایز و وات المنت های صنعتی بر اساس سفارش مشتری تعیین شده و از 20 میلی متر به بالا می باشد ، همچنین المنت های تسمه ای که قطر بالاتر آنها بیشتر از ۵۰۰ میلیمتر می باشند به صورت چند تکه ساخته می شوند و ماکزیمم وات ۳٫۵ وات بر سانتیمتر مربع است.

ساخت المنت صنعتی

این نوع هیتر ها از سیم کرم نیکل و میکا طراحی و ساخته می گردند، که معمولا باورق مخصوص المنت ویا استیل روکش شده اند. و در اکثر مواقع با برق ۲۲۰ ولت تغذیه می شوند. ولتاژ المنت ها با توجه به نیاز شما قابل تغییر می باشد.

در صورت نیاز المنت ها برای ولتاژهای ۳۸۰ و۱۱۰ و۴۸ و۲۴ ولت ساخته می شوند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.