المنت ماشین لباسشویی

نوشته شده در

المنت ماشین لباسشویی از نوع المنت های میله ای است که با توان و ابعاد متفاوتی معمولا تولید می شود. این قطعه نقش بسیار مهمی در ماشین های لباسشویی دارد و جهت گرم کردن آب شستشو به کار می رود. چنانچه آب به میزان لازم گرم نباشد شستشو لباس ها به صورت موثر انجام نمی شود.

المنت لباسشویی به وسیله ی کنترلر دستگاه روشن یا خاموش می شود و یا درجه ی حرارت آن تغییر می کند. کنترلر نیز از طریق سنسورها و با بررسی دمای آب این فرامین را می دهد تا آب به دمای مد نظر برنامه شستشو برسد.

المنت ماشین لباسشویی

چه زمانی نیاز به تعویض المنت لباسشویی داریم ؟

در صورتی که زمان شستشو از زمان اعلام شده بیشتر باشد معمولا المنت یا سنسور المنت خراب شده است. برای اطمینان حاصل کردن از این مسئله باید تعمیر و عیب یابی را به دست کارشناس و خدمات پس از فروش شرکت بسپارید.

همچنین اگر به هر دلیل خودتان نیاز به تعویض المنت ماشین لباسشویی داشتید ابتدا باید بررسی کنید که المنت دستگاه در چه بخشی ( جلو یا عقب ) قرار گرفته است .

سپس با دسترسی به المنت و بررسی توان و ابعاد آن می توانید المنت مناسب را سفارش داده و تهیه نمایید.

چنانچه دستگاه شما از گارانتی و خدمات پس از فروش برخوردار است کار تعمیر و عیب یابی را به تکنیسین های شرکت بسپارید. همچنین در صورتی که زمان گارانتی دستگاه به پایان رسیده است می توانید جهت خرید المنت مخصوص دستگاه از طریق همان شرکت اقدام نمایید. در غیر اینصورت می توانید المنت مورد نیاز خود را مطابق نیاز از گروه صنعتی ترموتک سفارش داده و خریداری نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.