المنت فلنج دار

نوشته شده در

برای آگاهی و همچنین آشنایی بیشتر با سطح کیفیت و کاربرد های متفاوت آن  به ادامه ی مطلب توجه کنید. المنت فلنج دار : اکثر المنت های فلنج دار به دلیل اینکه بیشتر اوقات در مایعات غرق میشوند و از طرفی اصلی ترین جزء این هیتر مخزنی آن می باشد ، آنها را المنت فلنج دار یا هیتر مخزنی می نامند.

از المنت های فلنج دار برای گرمایش مایعات مختلفی استفاده میشود ، همچنین لازم به ذکر است که این المنت ها به 2 صورت تک فاز و سه فاز ساخته و تولید میشوند و قسمت گرمایی این المنت در هنگام استفاده داخل مایع قرار گرفته داده میشود.  حرارتی یکی از پرکاربرد ترین و پر استفاده ترین المنت های صنعتی ، حرارتی می باشد و بیشتر نیاز های گرمایش صنعتی ناشی از گرم شدن و گرم کردن یک نوع ماده می باشد. که در مخازن مختلفی مانند گاز ، آسفالت ، روغن ، نفت و … استفاده میشود.

المنت فلنج دار چیست ؟

المنت های فلنج دار یا هیتر مخزنی به دو نوع مستقیم و غیر مستقیم تقسیم میشوند ، تفاوت اصلی این دو نوع در مفهوم آن است ، آیا عناصر گرمایش به تماس مستقیم با رسانه ها می آیند یا نه ، در تماس مستقیم مزیت این المنت به این صورت است که گرما را به راحتی هدایت میکند و برای گرم کردن آب و یا مایعات مشابه بیشترین کارایی و مصرف را دارد.

ساخت و سفارش المنت های فلنج دار

اگر بخواهیم به زبان عامیانه این محصول صنعتی را برای شما توضیح دهیم  ؛ باید بگوییم که این المنت به دلیل داشتن قدرت تولید گرما و حرارت بسیار بالا ؛ در مواردی که ایجاد حرارت در حین کار؛ امری ضروری است؛ کاربرد دارد . گرمایی که این المنت  از خود متصاعد می کند به طور مستقیم به سیال یا مواد منتقل می شود . در مراحل تولیدی و  استاندارد این المنت از میله هایی از جنس فولاد ( مرغوب و با خاصیت زنگ نزدگی ) و بعلاوه از فنچ برنجی فورچ شده یا استیل و البته با قطر و توان در بازه های  متفاوت طراحی و تولید می شود.

کارکرد هیتر مخزنی

از مصارف بسیار کاربردی  این المنت می توان به کارخانجات بسته بندی ؛ مخازن روغن و آب داغ ؛خشک کن ها ؛ لوازم خانگی ؛ صنایع پلاستیک و صنایع شیشه و همچنین سرد خانه ها و… اشاره نمود.

قیمت المنت فلنج دار

گروه صنعتی ترموتک ، تولید کننده و عرضه کننده انواع المنت سرامیکی ، المنت میله ای و انواع المنت های صنعتی در خدمت شما عزیزان می باشد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.