المنت ضد اسید

المنت ضد اسید : این نوع المنت ها بیشتر در مورادی مورد استفاده قرار میگیرند که محلول ها یا مایع ها خاصیت خورندگی داشته باشند.  زیرا المنت های استیل ، برنج و مس مقاومتی در برابر این نوع محلول ها ندارند از این رو برای این نوع مایعات از المنت های ضد اسید استفاده میشود.

ويژگی های المنت ضد اسید

این نوع المنت هابر اساس ساختاری که دارند بهترین نوع المنت در برابر این نوع محلول ها می باشد و همانطور که از اسمش پیداست در برابر انواع اسیدها اعم از
اسیدسولفوریک، اسید نیتریک، اسید کلرید و… کارایی بالایی دارند.

  • جنس بدنه این نوع المنت ها در سه مدل تیتانیوم، شیشه ای(پیرکس) و استیل ۳۱۶ میباشد
  • تمامی این المنت ها دارای یک پوشش پلاستیکی در قسمت بالایی این المنت ها میباشد که کابل برق از این قسمت بیرون می آید (این پوشش پلاستیکی به نحوی برروی المنت سوار میشود که المنت را کاملاً اب بند میکند)
  • این نوع المنت ها بر اساس سفارش مشتری در ولتاژهای مختلف (۱۱۰،۲۲۰،۳۸۰،۴۴۰و…)و با توان های مختلف از ۵۰۰ وات الی ۱۲ کیلو وات تولید می شود
  • سایز این این المنت ها نیز بر اساس سفارش مشتری ثبت و تولید می شود
  • کاربرد : وان اسید ،آبکاری ، مخزن با درصد یُد بالا

المنت ضد اسید

ساختار المنت های مقاوم در برابر اسید

ساختار اصلی المنت های ضد اسید شبیه به المنت های معمولی می باشد و به طور کلی از سه بخش غلاف، مغزی و کلگی به همراه متعلقات تشکیل شده اند. غلاف یا بخش بیرونی المنت های آبکاری یک پوشش ضد اسید از جنس های استیل، تیتانیوم، شیشه ی کوارتز و یا شیشه ی پیرکس باشد. البته در بین این محصولات آلیاژ تیتانیوم و شیشه های کوارتز و پیرکس بیشترین استفاده را برای تولید هیتر های ضد اسید دارند.

  • در نظر داشته باشید که برای تولید هیترهای آبکاری بیشتر از المنت های میله ای استفاده می شود اما نسبت به دمایی که برای کار های مختلف مورد نیاز می باشد می توانید المنت مناسب را انتخاب کنید.

برای کلگی المنت های ضد اسید از محصولات مخصوص و آب بندی شده استفاده می کنند تا در برابر اسیدها مقاومت بالا داشته باشد. این کلگی ها هیچ خطری را برای مصرف کننده ایجاد نمی کنند و در حال حاضر از بهترین نوع آنها برای استفاده در المنت های آبکاری استفاده می شود.

جهت اطلاعات بیشتر و ثبت سفارش ساخت انواع المنت ( المنت میله ای ، سرامیکی ، تسمه ای و … ) می توانید با کارشناسان ترموتک تماس حاصل فرمایید. این مجموعه با بیش از ۱۵ سال سابقه به تولید و عرضه انواع هیترها و المنت های صنعتی می پردازد.

المنت ضد اسید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.