المنت سرنازل

المنت سرنازل : حتما نام المنت سر نازل (Nazel) به گوشتان خورده است . برای آشنایی بیشتر با نحوه ی عملکرد و ساخت المنت سرنازل به ادامه ی مطلب توجه کنید. این نوع المنت از سیم کروم نیکل و میکا با پوششی ار ورق های مخصوص المنت یا ورق استیل در طی مراحلی در شرکت تولیدی ساخته می شود . این المنت با برق مصرفی 220 ولت تغذیه می شود و تا دمایی در حدود 350 درجه ی سانتی گراد قابلیت فعالیت دارد.

این المنت ها از لحاظ قطر بین 25 الی 100 میلی متر و از لحاظ ارتفاع 25 الی 60 میلی مترو با توان 5  وات بر سانتی متر مربع طراحی شده اند . توجه کنید که خروجی سیم های نسوز به صورت عمودی و 45 درجه و حالت افقی است .این المنت در انواع گرد و بر طبق استاندارد قابل سفارش است.

مطالب مرتبط : قیمت المنت فلنج دار

خرید المنت سرنازل

برای خرید یا سفارش و اطلاع از قیمت المنت سرنازل و المنت های صنعتی می توانید با واحد فروش گروه صنعتی ترموتک تماس حاصل کرده و سفارش خود را ثبت کنید. ترموتک این افتخار را دارد که با تولید محصولات داخلی و با کیفیت نسبت به محصولات چینی بی کیفیت و نامرغوب در خدمت شما تولید کنندگان و صنعت گران باشد.

کاربرد المنت سر نازل

این محصول بیشتر در صنایع قالب گیری پلاستیک نقش ایفا می کند و در انتهای دستگاه  های تزریق و در محل اتصال نوک سیلندر به قالب تزریق برای خمیری نگه داشتن مواد پلاستیک استفاده می شود.همچنین در صنعت پلاستیک بیشتردر زمینه ی دستگاه های تزریق پلاستیک ؛ ماشین آلات فرآوری پلاستیک ؛ اکسترودرها و اکستروژن ها و.. کاربرد دارد . البته ناگفته نماند که در تجهیزات تست ؛ تجهیزات آزمایشگاهی ؛ ماشین آلات بسته بندی ؛ ماشین آلات فرایند مواد غذایی ؛ ماشین آلات صنایع کفاشی و… نیز کاربرد دارد.

المنت سرنازل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.