المنت سرامیکی

المنت سرامیکی یکی از انواع المنت های صنعتی تولید شده توسط گروه صنعتی ترموتک است . این نوع المنت یک قطعه سرامیکی مقاومتی می باشد و کاربرد های مختلفی در صنایع دارد که در ادامه با ویژگی های این نوع المنت و قابلیت ها و کاربردهای آن بیشتر آشنا خواهیم شد ، با ما همراه باشید : بر اساس مقاومت تولید شده از جریان الکتریکی درون سرامیک از خود حرارت تولید می کند. این عملکرد باعث گرم شدن محیط و یا سطوح به واسطه همرفت یا فشار هوا می شود.

المنت هیتر سرامیکی

همچنین در صنایع مختلفی مانند دستگاه تزریق پلاستیک، صنایع ذوب ،تولید لاستیک و تزریق آلومینیوم و …. استفاده میشود ، که در این دستگاه های به صورت استوانه ای نصب شده و مورد استفاده قرار میگیرد.

المنت سرامیکی چیست

المنت سرامیکی چیست : این نوع المنت ها با استفاده از یک قطعه سرامیک که دارای مقاومت بسیار بالایی است ساخته و تولید شده که روی آن یک پوشش فلزی می باشد.  بر اساس مقاومت تولید شده اند که از جریان الکتریکی درون سرامیک حرارت تولید کنند. این رویداد باعث گرم شدن محیط میشود. دارای یک هسته از جنس نیکل کروم می باشد که بسیار شبیه المنت کویل هیتر بوده و نوع ساخت آنها بسیار شبیه به یکدیگر است.

مطالب مرتبط : المنت سرامیکی گرد

قیمت المنت سرامیکی

سفارش ساخت المنت سرامیکی

این المنت ها باساختار کلی یک تیکه دو تیکه وسه تیکه با ابعاد بسیار متفاوت شرکت سازنده تولید میشود . این المنت از جنس استیل با روکش نیگر است که قابلیت تحمل درجه حرارتی تا حدود 800 درجه سانتی گراد دارد. سرامیک به کار رفته در مراحل تولیدی ؛ این خاصیت بسیار مهم و کاربردی را به المنت بخشیده است .

سیم المنت از کروم نیکل بادرجه کیفیتهای بسیار متفاوتی تولید میشود که بنابه در خواست مشتریان عزیز این (با سطح کیفیتی متفاوتی از سیم المنت) تولید می گردد .

توجه داشته باشید ؛ هر چه سیم المنت با سطح کیفیتی بالاتری تهیه شده باشد عمر و راندمان کاری این المنت با کیفیت  بیشتر خواهد بود. همچنین ؛ با توجه به در خواست مشتری المنت در اندازه و رنج واتی مختلفی طراحی و اجرا می شود .

قیمت هیتر سرامیکی

قیمت المنت سرامیکی : از این محصول در صنایع تولید پلاستیک ؛ کارخانه های تولید لوله پلی اتیلن ،لوله های پلیکا , دستگاه های تزریق پلاستیک(در کارخانجات کابل سازی و لوله استوانه ای برای حل و شل کردن مواد) و بسیاری از موارد دیگر استفاده خواهد شد .

جهت آشنایی بیشتر با انواع المنتها میتوانید به ویکیپدیا مراجعه نمایید.

المنت سرامیکی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.