المنت حلقه ای

در این بخش سعی داریم نوعی دیگر از المنت های صنعتی به نام المنت حلقه ای را برایتان شرح دهیم. این محصول از تولیدات مجموعه ترموتک بوده که بسیار با کیفیت و دارای کاربردهای فراوانی می باشد که در این بخش با کاربردها و ویژگی های این محصول آشنا خواهیم شد.

با یک تعریف کلی از این محصول ؛ سعی می کنیم تا شما با کارایی و نقش آن در صنایع گوناگون بیشتر آشنا شوید.

این نوع از المنت های صنعتی که با نام های المنت تسمه ای و المنت کمربندی نیز شناخته می شود دارای ساختار اصلی از ورق استیل روکش نگیر می باشد که از نظر حرارتی در رنج پایین تری نسبت به المنت سرامیکی قرار دارد.

مسلما این محصول در راستای ایجاد جرارت در صنایع مختلف نقش بسزایی دارد همچنین در مراحل تولیدی ؛ به صورت یک روکش و دو روکش  ساخته می شود .

ضخامت ورق المنت معمولا بین ۲ تا ۵ میلیمتر متغیر بوده و معمولا از ۵ میلیمتر بیشتر نمی شود.

این المنت بیشتر در صنایع بسته بندی و کابل سازی و همچنین در سیلندر های دستگاه های تزریق پلاستیک نقش بسیار مهم و ارزنده ای ایفا می کند. المنت حلقه ای المنتی به صرفه و اقتصادی برای انتقال حرارت نوع تماسی محسوب می شود که در کارخانجات تولید کابل،‌سیم ،‌ لوله ،‌ داکت و سایر تولیدی ها به کار می رود.

خرید المنت حلقه ای

جهت سفارش خرید و اطلاع از قیمت انواع المنت های صنعتی می توانید با واحد فروش گروه صنعتی ترموتک تماس حاصل کرده و سفارش خود را ثبت کنید. ترموتک مفتخر است که با تولید محصولات داخلی و با کیفیت نسبت به محصولات چینی بی کیفیت و نامرغوب در خدمت شما تولید کننده و صنعت گران باشد.

المنت حلقه ای

2 thoughts on “المنت حلقه ای

 • مارس 17, 2020 at 7:49 ق.ظ
  Permalink

  چطور میشه سفارش داد و تحویل کالا چند روزه است ؟‌

 • مارس 17, 2020 at 7:52 ق.ظ
  Permalink

  با سلام
  با واحد فروش تماس بگیرید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.