المنت تسمه ای تخت

در مباحث گذشته مراحل تولیدی و کارکرد انواعی از المنت های صنعتی را خدمت شما عزیزان بیان کردیم . اما در این مطلب سعی داریم نوعی دیگر از المنت ها ؛به نام المنت تسمه ای تخت که دارای امکانات و کارایی فراوانی می باشد را نیز برایتان توضیح دهیم همراه ما باشید.

از دلایل اصلی برای نام گذاری این المنت ؛می توان به شکل ظاهری آن اشاره نمود . این المنت یا هیتر در محدوده ی ضخامت 2 الی 5 میلی متر طراحی و اجرا (تولید) می شود .

کاربرد المنت تسمه ای تخت

این نوع المنت ها که کاربرد وسیعی در صنایع دارند مجهز به روکش استیل ؛گالوانیزه و عایق الکتریکی از جنس میکا می باشد همچنین در اشکال ؛ ابعاد و حجم های متفاوت و همچنین سیم دار و فیش دار تولید می گردد.

شکل تخت المنت های به دلیل داشتن حرارت دو رویه در بیشتر قالب ها به کار گرفته می شود . اما در دور اِلمان ها و دستگاه های تزریق از المنت تسمه ای حلقه ای استفاده می گردد.

توجه داشته باشید که در دستگاه های تزریق پلاستیک المنت از روکش میکایی استفاده می شود . در این راستا ؛ براساس سفارش مشتری المنت تخت برای  دستگاه های پلاستیک با روکش استیل در سایز های مختلف تولید می گردد.

سفارش المنت تسمه ای تخت

برای خرید یا سفارش و اطلاع از قیمت انواع المنت های صنعتی، المنت میله ای ، المنت سرامیکی و … می توانید با واحد فروش گروه صنعتی ترموتک تماس حاصل کرده و سفارش خود را ثبت کنید. ترموتک این افتخار را دارد که با تولید محصولات داخلی و با کیفیت نسبت به محصولات چینی بی کیفیت و نامرغوب در خدمت شما تولید کنندگان و صنعت گران باشد.

المنت تسمه ای تخت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.