المنت تخت میکایی

المنت تخت میکایی : در مباحث گذشته مراحل تولیدی و کارکرد انواعی از المنت ها را خدمت شما عزیزان ارائه دادیم . اما در این مطلب سعی داریم نوعی دیگر از المنت ها ؛به نام المنت تخت میکایی ( المنت صفحه ای ) را خدمت شما عزیزان توضیح دهیم .

همان طور که می دانید ؛ این نوع المنت میکایی همانند سایر هیتر ها در صنایع گوناگون نقش بسیار مهمی را ایفا می کنند . هیتر تخت میکایی همان طور که از نامش بر می آید از انواع هیتر های تخت به شمار می رود .

مطالب مرتبز : المنت فلنج دار

المنت تخت میکایی چیست

این نوع هیتر نیز همانند سایر المنت ها در ابعاد مختلف و توان هایی متنوع تولید و قابلیت سفارش دارند . در واقع ؛ ساختار اصلی این هیتر از جنس میکا می باشد . امروزه با پیشرفت هایی که در زمینه های گوناگون صورت گرفته است ؛ بسیاری از شرکت های معتبر قادر به ساخت هیتر های تسمه ای تخت با بهترین و مرغوب ترین کیفیت ها می باشند .

هیترهای تخت یا صفحه ای در فضاهایی همانند شکاف ها و سوراخ ها کاربرد بسیار دارند در این راستا ؛ جای نگرانی برای محدودیت جهت قرار گیری وجود ندارد . با این حال شرکت تولیدی این هیتر صفحه ای تخت کلیه سفارشات در جهت تناسب داشتن با شرایط کاری را می پذیرد.

خرید هیتر تخت میکایی

رای خرید یا سفارش و اطلاع از قیمت المنت تخت میکایی و هیتر های صنعتی می توانید با واحد فروش گروه صنعتی ترموتک تماس حاصل کرده و سفارش خود را ثبت کنید. ترموتک این افتخار را دارد که با تولید محصولات داخلی و با کیفیت نسبت به محصولات چینی بی کیفیت و نامرغوب در خدمت شما تولید کنندگان و صنعت گران باشد.

المنت تخت میکایی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.