المنت آبکاری

المنت آبکاری : حتما تا کنون نام Electroplating به گوشتان خورده است . این محصول برای کارهای گوناگون و در صنایع مختلفی بسیار کاربردی می باشد.برای آشنایی بیشتر با نحوه ی عملکرد و ساخت آن به ادامه ی مطلب توجه کنید.

ساختار اصلی این المنت از سه بخش غلاف ؛ مغزی ؛ کلگی و متعلقات تشکیل شده است هر کدام از این اجزا از مواد و متریال متفاوتی ساخته شده اند که با هماهنگی یکدیگر کار این المنت را با اتمام می رسانند .در این راستا به توضیح مختصری از اجزای محصول معرفی شده می پردازیم .

المنت آبکاری چیست

غلاف رویی این المنت ضد اسید از مواد مختلفی می تواند، تشکیل شده باشد ولی آلیاژ تیتانیوم شیشه کوارتز و شیشه پیرکس از معروف ترین موادی هستند که در صنعت آبکاری برای غلاف رویی استفاده می شوند .

مغزی المنت ضد اسید نیز می تواند از جنس های متفاوتی مانند ؛ المنت میله ای ؛ سرامیک مخصوص با سیم کویل یا فنر شده درجه یک اروپایی؛ و یا مغزی مخصوص شرکت المنت البرز باشد . اتصالات در این المنت با به کارگیری کلگی پیچی انجام می شوند . بعلاوه بهترین و مرغوب ترین نوع کابل درمراحل تولیدی در این المنت ضد اسید به کار می رود.

کاربرد اصلی المنت ضد اسید در صنایعی که کار لایه ی نشانی عناصر را برعهده دارند می باشد . توجه داشته باشید که با توجه به درجه اسیدی بودن وان های آبکاری؛ المنت های ضد اسیدی (المنت تیتانیوم ؛ المنت پیرکس ؛ المنت کوارتز و…) دارای درجه ضد خوردگی متفاوتی هستند. و بسته به نوع کاربردشان با توان های متفاوتی از طرف شرکت سازنده تولید می شوند .

خرید المنت آبکاری

برای خرید المنت آبکاری یا سفارش و اطلاع از قیمت و یا صنعتی می توانید با واحد فروش گروه صنعتی ترموتک تماس حاصل کرده و سفارش خود را ثبت کنید. ترموتک این افتخار را دارد که با تولید محصولات داخلی و با کیفیت نسبت به محصولات چینی بی کیفیت و نامرغوب در خدمت شما تولید کنندگان و صنعت گران باشد.

المنت آبکاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.