المنت میله ای

المنت میله ای
4.8 (96.11%) 36 votes

آیا المنت میله ای را می شناسید و از کارکرد های آن در صنایع گوناگون اطلاع دارید ؟ ما با بیان این مطلب سعی در آگاهی بیشتر شما عزیزان داریم .همراه ما باشید.

این محصول بسیار با کیفیت ، از بهترین آلیاژ و سیم کروم نیکل و عایق بندی با دی اکسید سیلیسیوم (روکش استیل304 -316 و 321 ) تشکیل شده است که در طی مراحل تولیدی لایه ای از این عنصر مرکب سطح آن را می پوشاند و مانع از اکسید شدن این المنت می گردد. این المنت در سایزهایی با قطر 6 میلی متر الی 20 میلیمتر و با طول هایی در حدود 20 سانتی متر الی 20 متر و با رنج حرارتی 24 الی  1400 و حتی تا حدود  1800 درجه سانتی گراد طراحی و تولید می گردد.

فروش المنت میله ای

کارکرد هیتر میله ای

اگر بخواهیم کارکرد و کاربرد هیتر میله ای را برای شما بازگو کنیم باید به طور کلی بگوییم که کارکرد این نوع هیتر ها در تماس مستقیم با آب ، روغن ، هوا ، گاز و انواع حلال ها و مایعات می باشد و در این موارد کاربرد دارد.

المنت های فین دار رادیاتی

از کارکرد های این المنت می توان در بخاری های برقی سوله ها؛ شرکت ها ؛ کارخانه ها در راستای ایجاد حرارت و گرم کردن محیط ؛ و.. اشاره کرد  . البته از المنت های کباب پز و فر نیز در آشپزخانه ها و رستوران ها و حتی کشتی ها به کار گرفته می شود .

المنت میله ای پره دار

المنت پره دار در فضاهای کارگاهی و از طریق فن و با پرتاب باد گرم برای  گرم کردن محوطه و متعادل کردن دمای محیط کارگاه استفاده می شود.

همان طور که می دانید ؛ در اکثر پروژه های صنعتی ؛ ایجاد حرارت برای بخش های مختلف و حتی تغییرات شیمیایی در حین مراحل تولیدی امری ضروری است. امروزه با به کار گیری المنت های پره دار در خط تولید صنایع مختلف ؛ افزایش درجه حرارت گازها را امکان پذیر کرده ایم . البته علاوه بر افزایش حرارت گازها برای خشک کردن ،حرارت دهی ، آنیلنگ ، رطوبت دهی مواد شیمیایی ، پیش گرمکن ها ، نانو تکنولوژی و.. نیز کاربردهایی بسیار مفید و منحصر به فرد دارد.

سفارش ساخت المنت میله ای

گروه صنعتی ترموتک با 14 سال سابقه درخشان در زمینه تولید و عرضه انواع المنت سرامیکی ، المنت تسمه ای ، المنت فشنگی و انواع المنت های صنعتی مفتخر است با کادری مجرب المنت های مورد نیاز صنایع مختلف و شرکت ها را با ابعاد و خصوصیات مورد نیاز و دلخواه تولید و عرضه نماید.

خط تولید المنت میله ای

در ادامه در این ویدئو مراحل ساخت و تولید المنت میله ای را مشاهده می فرمایید که توسط گروه صنعتی ترموتک فراهم شده است.

جهت سفارش ساخت المنت میله ای و سایر المنت های صنعتی می توانید با این مجموعه تماس حاصل کنید. ترموتک آمادگی خود را جهت ساهت انواع المنت های صنعتی با ویژگی ها و مشخصات مورد نیاز شما اعلام می کند.

المنت میله ای