المنت حلقه ای چیست – کاربرد المنت حلقه ای

المنت حلقه ای چیست – کاربرد المنت حلقه ای
4.4 (88%) 5 votes

در این بخش سعی داریم نوعی دیگر از المنت های صنعتی به نام المنت حلقه ای را برایتان شرح دهیم.
این محصول از تولیدات مجموعه ترموتک بوده که بسیار با کیفیت و دارای کاربردهای فراوانی می باشد که در این بخش با کاربردها و ویژگی های این محصول آشنا خواهیم شد.

المنت حلقه ای چیست ؟

با یک تعریف کلی از این محصول ؛ سعی می کنیم تا شما با کارایی و نقش آن در صنایع گوناگون بیشتر آشنا شوید.
المنت حلقه ای که با نام های المنت تسمه ای و المنت کمربندی نیز شناخته می شود دارای ساختار اصلی از ورق استیل روکش نگیر می باشد که از نظر حرارتی در رنج پایین تری نسبت به المنت سرامیکی قرار دارد .

مسلما این محصول در راستای ایجاد گرما در صنایع مختلف نقش بسزایی دارد همچنین در مراحل تولیدی ؛ به صورت یک روکش و دو روکش  ساخته می شود .ضخامت ورق المنت معمولا بین ۲ تا ۵ میلیمتر متغیر بوده و معمولا از ۵ میلیمتر بیشتر نمی شود.

 مصارف المنت حلقه ای

این المنت بیشتر در صنایع بسته بندی و کابل سازی و همچنین در سیلندر های دستگاه های تزریق پلاستیک نقش بسیار مهم و ارزنده ای ایفا می کند .المنت حلقه ای المنتی به صرفه و اقتصادی برای انتقال حرارت نوع تماسی محسوب می شود.

خرید المنت حلقه ای

جهت سفارش خرید و اطلاع از قیمت انواع المنت های صنعتی می توانید با واحد فروش گروه صنعتی ترموتک تماس حاصل کرده و سفارش خود را ثبت کنید. ترموتک مفتخر است که با تولید محصولات داخلی و با کیفیت نسبت به محصولات چینی بی کیفیت و نامرغوب در خدمت شما تولید کننده و صنعت گران باشد.

المنت حلقه ای چیست – کاربرد المنت حلقه ای