المنت حلقه ای چیست

المنت حلقه ای چیست
4.4 (88%) 5 vote[s]

در این بخش سعی داریم نوعی دیگر از المنت های صنعتی به نام المنت حلقه ای را برایتان شرح دهیم.
این محصول از تولیدات مجموعه ترموتک بوده که بسیار با کیفیت و دارای کاربردهای فراوانی می باشد که در این بخش با کاربردها و ویژگی های این محصول آشنا خواهیم شد.

المنت حلقه ای چیست

با یک تعریف کلی از این محصول ؛ سعی می کنیم تا شما با کارایی و نقش آن در صنایع گوناگون بیشتر آشنا شوید.
المنت حلقه ای که با نام های المنت تسمه ای و المنت کمربندی نیز شناخته می شود دارای ساختار اصلی از ورق استیل روکش نگیر می باشد که از نظر حرارتی در رنج پایین تری نسبت به المنت سرامیکی قرار دارد .

مسلما این محصول در راستای ایجاد گرما در صنایع مختلف نقش بسزایی دارد همچنین در مراحل تولیدی ؛ به صورت یک روکش و دو روکش  ساخته می شود .ضخامت ورق المنت معمولا بین ۲ تا ۵ میلیمتر متغیر بوده و معمولا از ۵ میلیمتر بیشتر نمی شود.

 مصارف المنت حلقه ای

این المنت بیشتر در صنایع بسته بندی و کابل سازی و همچنین در سیلندر های دستگاه های تزریق پلاستیک نقش بسیار مهم و ارزنده ای ایفا می کند .المنت حلقه ای المنتی به صرفه و اقتصادی برای انتقال حرارت نوع تماسی محسوب می شود.

خرید المنت حلقه ای

جهت سفارش خرید و اطلاع از قیمت انواع المنت های صنعتی می توانید با واحد فروش گروه صنعتی ترموتک تماس حاصل کرده و سفارش خود را ثبت کنید. ترموتک مفتخر است که با تولید محصولات داخلی و با کیفیت نسبت به محصولات چینی بی کیفیت و نامرغوب در خدمت شما تولید کننده و صنعت گران باشد.

المنت حلقه ای چیست