المنت تسمه ای تخت

در مباحث گذشته مراحل تولیدی و کارکرد انواعی از المنت های صنعتی را خدمت شما عزیزان بیان کردیم . اما در این مطلب سعی داریم نوعی دیگر از المنت ها ؛به نام المنت تسمه ای تخت که دارای امکانات و کارایی فراوانی می باشد را نیز برایتان توضیح دهیم همراه ما باشید.

المنت تسمه ای تخت

از دلایل اصلی برای نام گذاری این المنت ؛می توان به شکل ظاهری آن اشاره نمود . این المنت یا هیتر در محدوده ی ضخامت 2 الی 5 میلی متر طراحی و اجرا (تولید) می شود .

کاربرد المنت های تسمه ای

این نوع المنت ها که کاربرد وسیعی در صنایع دارند مجهز به روکش استیل ؛گالوانیزه و عایق الکتریکی از جنس میکا می باشد همچنین در اشکال ؛ ابعاد و حجم های متفاوت و همچنین سیم دار و فیش دار تولید می گردد.

شکل تخت المنت های تسمه ای تخت به دلیل داشتن حرارت دو رویه در بیشتر قالب ها به کار گرفته می شود . اما در دور اِلمان ها و دستگاه های تزریق از المنت تسمه ای حلقه ای استفاده می گردد.

توجه داشته باشید که در دستگاه های تزریق پلاستیک المنت تسمه ایی از روکش میکایی استفاده می شود . در این راستا ؛ براساس سفارش مشتری المنت تخت برای  دستگاه های پلاستیک با روکش استیل در سایز های مختلف تولید می گردد.

سفارش ساخت المنت

برای خرید یا سفارش و اطلاع از قیمت انواع المنت های صنعتی، المنت میله ای ، المنت سرامیکی و … می توانید با واحد فروش گروه صنعتی ترموتک تماس حاصل کرده و سفارش خود را ثبت کنید. ترموتک این افتخار را دارد که با تولید محصولات داخلی و با کیفیت نسبت به محصولات چینی بی کیفیت و نامرغوب در خدمت شما تولید کنندگان و صنعت گران باشد.

المنت تسمه ای تخت