المنت آبگرمکن

محصولی که در اینجا قصد داریم معرفی کنیم هیتر آبگرمکن است. این المنت را با نام های دیگری هم معرفی می کنند. در اینجا همراه ما باشید با ویژگی ها و کاربردهای این محصول با کیفیت و کاربردی. در صنعت حرارتی المنت آبگرمکن ؛را با نام مخازن نیز می خوانند . البته به نام المنت میله ای فلنچ دار نیز شهرت دارد . این المنت های مخازن  در ابعاد و توان های مختلف برای استفاده در صنایع گوناگون تولید می شوند . یکی از اجزای تشکیل دهنده ی هیتر مخازن یا آبگرمکن ، فلانچ نام دارد که عموما از جنس فولاد یا برنج فورج شده (بخاطر خاصیت بسیار خوب مکانیکی و جوش پذیری برنج ) می باشد.

خرید المنت آبگرمکن

برای خرید یا سفارش و اطلاع از قیمت المنت آبگرمکن و سایر هیتر های صنعتی می توانید با واحد فروش گروه صنعتی ترموتک تماس حاصل کرده و سفارش خود را ثبت کنید. ترموتک این افتخار را دارد که با تولید محصولات داخلی و با کیفیت نسبت به محصولات چینی بی کیفیت و نامرغوب در خدمت شما تولید کنندگان و صنعت گران باشد.

کاربرد هیتر آبگرمکن

از جمله موارد بسیار پرکاربرد این محصول ؛ می توان به مخازن مایعات آب و روغن ؛ گازها و تونل های هوای گرم اشاره نمود . البته نکته ی قابل توجه که باید خدمت شما بیان کنیم این است که المنت هایی که در انواع خشک کن های صنعتی خاص به کار می روند ؛ دارای وات بر سانتی متر کمتری نسبت به هیتر های آبگرمکنی مورد استفاده در مایعات هستند .

المنت آبگرمکن