المنت آبگرمکن

المنت آبگرمکن
4.8 (96%) 5 vote[s]

محصولی که در اینجا قصد داریم معرفی کنیم هیتر آبگرمکن است. این المنت را با نام های دیگری هم معرفی می کنند. در اینجا همراه ما باشید با ویژگی ها و کاربردهای این محصول با کیفیت و کاربردی. در صنعت حرارتی المنت آبگرمکن ؛را با نام مخازن نیز می خوانند . البته به نام المنت میله ای فلنچ دار نیز شهرت دارد . این المنت های مخازن  در ابعاد و توان های مختلف برای استفاده در صنایع گوناگون تولید می شوند . یکی از اجزای تشکیل دهنده ی هیتر مخازن یا آبگرمکن ، فلانچ نام دارد که عموما از جنس فولاد یا برنج فورج شده (بخاطر خاصیت بسیار خوب مکانیکی و جوش پذیری برنج ) می باشد.

خرید المنت آبگرمکن

برای خرید یا سفارش و اطلاع از قیمت المنت آبگرمکن و سایر هیتر های صنعتی می توانید با واحد فروش گروه صنعتی ترموتک تماس حاصل کرده و سفارش خود را ثبت کنید. ترموتک این افتخار را دارد که با تولید محصولات داخلی و با کیفیت نسبت به محصولات چینی بی کیفیت و نامرغوب در خدمت شما تولید کنندگان و صنعت گران باشد.

کاربرد هیتر آبگرمکن

از جمله موارد بسیار پرکاربرد این محصول ؛ می توان به مخازن مایعات آب و روغن ؛ گازها و تونل های هوای گرم اشاره نمود . البته نکته ی قابل توجه که باید خدمت شما بیان کنیم این است که المنت هایی که در انواع خشک کن های صنعتی خاص به کار می روند ؛ دارای وات بر سانتی متر کمتری نسبت به هیتر های آبگرمکنی مورد استفاده در مایعات هستند .

المنت آبگرمکن